Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A MiniInTheBox megbízható?

Dvarga71 kérdése:

A MiniInTheBox megbízható?

Figyelt kérdés
onnan szeretnék rendelni de bankkártyát kell megadni

2014. jún. 29. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én rendeltem,és tegnap is ismét 4500ft értékben!

Amit eddig rendeltem mindent meg kaptam a szállitási időn bellül

2015. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ajánlom az oldalt! Többször rendeltem onnan és eddig mindig minden megérkezett rendben. Ha probléma van az áruval cserélik, vagy visszafizetik az árát. Nekem mind két eset előfordult! Sőt, ha vásárolsz vám és szállitási biztositást,(1,5 EUR kb.) minden egyéb költséged megtéritik ami pluszban felmerül. Én egyszer jártam úgy hogy a rendelésem volt 46 Euro. Ezen felül köszönhetően a magyar adózási törvényeknek még 27 százalékot Áfát kellett erre fizetnem és a DHL felszámolt még 4800 ft kiszállitási és egyéb árukezelésként megnevezett összeget. Ezt mind visszautalták! Ha apróságokat rendelsz érdemes 22 euro alatt maradni, mert az áfa mentes és nem kerülsz ilyen helyzetbe. Illetve sima postai kézbesitést válasszátok!
2016. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!