Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Facebookon eddig a chat ablak fölött voltak értesítések, hogy melyik ismerősöm mit lájkolt, mihez szólt hozzá, stb. Hogy állítsam vissza?

Sajnos ezt valahogy eltüntettem, és csak akkor látom, ha kikapcsolom a chatet,és belül lesz egy kis sáv, percről-percre néven, ami hasonló, mint eddig volt, de mégse ugyanaz, mert kisebb. És ha bekapcsolom a chatet, akkor nem is látszik... :(

Kérlek, segítsetek! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, percről percre, hiba, visszaállítás

2014. jún. 30. 21:36  Privát üzenet  

A válasz
Nem tudod, nem lehet. a fészbuk alakítja, te nem nyúlhatsz hozzá.

# 1/1Időpont 2014. júl. 1. 13:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A t-home (telekom) oldalán a chat (online ügyintézés) szokott működni? Próbálnám használni, de nem ugrik fel a chat ablak.
A Facebook közösségi oldalon, hogyan tudom beállítani, hogy láthassam h épp ki nyitotta meg a chat ablakom?
Facebook egész jobb oldalos új chat ablak visszakapcsolása, hogyan?
Az mitől van, hogy ha facebook-on ír valaki, akkor egyből megnyitódik magától a chat ablak?
Az uj facebook skinen, hogy tudom vissza állítani azt a bal oldali kis chat ablakot?
Állandóan felvillan a facebook chatablak, nagyon idegesít, mit tegyek?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!