Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Opera internet böngészőm van...

Juha Marina kérdése:

Opera internet böngészőm van nem telepít le semmit Egy kép linkje amit kiír:www.kephost.com/image/95a Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 14:50
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

Próbálj meg valami mást, máshonnan letölteni.Mondjuk ezt:

[link]

Én gyanítom, hogy a vírusírtó tűzfal fogja meg. Ráklikkelsz a hibára, nem részletezi?

2014. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem cseréld le a böngésződ és a op rendszered is mert a Windows xp mert már nincs rátámogatás és veszélybe vagy a biztonsági fenyegetésekkel és a vírusokkal szemben.
2014. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már mondtam más böngészőm nincs mert semmit nem tudok letelepíteni a szervízben meg azt mondták nincs értelme újratelepíteni sem.
2014. júl. 9. 21:36
 4/5 csacsi2 ***** válasza:
futtatásba beírod : iexplore
2014. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

"szervízben meg azt mondták nincs értelme újratelepíteni sem"

Akkor oda többet ne menj!

XP-n nincs támogatás, na és?! Gond van az oprendszerrel újrateszed olyan lesz mint a hiba előtt! Amennyiben gyenge a géped új rendszert nem tudsz rátenni ezt el kell fogadd! (vagy linux félék). Én is XP-t használok és nem azért mert nem akarok modernebb rendszert...

XP -ben ott az Internetexplorer 8, csak már a html5-öt nem támogatja.

Ha a böngészővel van a gond NEM az oprendszert kell újratenni, hanem a programot (először is)!

Még mindig nem értem mit csinálsz, vagy mit nem, mit szeretnél és miért nem tudod megoldani!

2014. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!