Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vannak az internetnek olyan...

Vannak az internetnek olyan részei amihez az átlag ember nem férhet hozzá még ha akar sem?

Figyelt kérdés
Ha peddig arra tévedne akár bőrtönbe is kerülhet vagy meg is ölhetik?

2014. júl. 8. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz internet alatt? Egy cég intrája is átvitt értelemben az "interneten" van, eléred kívülről.
2014. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten az általunk is használt internetre gondolok.
2014. júl. 8. 18:57
 3/9 SimkoL ***** válasza:
Van :)
2014. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A nem férhet hozzá dolgot úgy értettem, hogy akár én is megnyithatom ha arra tévedek csak komoly büntetés járna érte.
2014. júl. 8. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg Észak-Korea "kormányának" aktáihoz hozzáférni...
2014. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszer odatévedsz valahova, még nem ölnek meg, vagy nem zárnak börtönbe. Az összes torrentoldal illegális a népesség 90%-nak tele van a gépe illegális tartalmakkal.. Ha mindenkit lecsuknának aki bűncselekményt követ el a neten, már nem lenne szabad ember. A probléma ott kezdődik, amikor olyan helyekre járkálsz gyakran, mint pl a pedofil oldalak.
2014. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem torentre gondoltam, hanem pl fegyver kereskedők, drogtermelők, szekták, terrorista szervezetek, diktatúrák, pedofilok által működtetett oldalakra. Vagy a külömböző nagyhatalmak titkait tároló helyek.
2014. júl. 8. 19:19
 8/9 anonim ***** válasza:
TOR-on keresztül ahhoz is hozzá lehet férni.
2014. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A válaszadók nagy része itt is átlag ember. Aki meg tud ilyenről, az nem fogja elmondani hogy van :D
2014. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!