Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on nézett videók hova...

Youtube-on nézett videók hova töltődnek Windows 8-ban? Az ideiglenes mappát (Temp) megtaláltam, de a videók nincsenek benne

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 19:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Mozilla Firefox a böngészőm
2014. júl. 11. 19:32
 2/4 andras46 válasza:
A letöltö nevét irdmeg, és próbálok segiteni, a letöltőket bekell állitano hogy hova kérem a letöltést.
2014. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem töltöttem le a videókat, csak megnéztem a Youtube-on. De elvileg ezt is tárolja a gép.
2014. júl. 12. 20:39
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

böngésző gyorsítótárjánban, kiterjesztés nélküli fájlban (nem videoformátumban).


firefoxnál írd a címsorba about:cache

Itt láthatod mik vannak tárolva a gyorsítótárban.

ráklikkelsz a kiválasztott elemre akkor részletezi pl.:

i:\TEMP\Firefox disk chace\Cache\0\84\1E105d01


Úgy hogy video nem fogod megtalálni csak mint gyorsítótár elem! Tartalma folyamatosan változik (törlődik), így az sem biztos, hogy a gyorsított állomány egy idő után benne lesz. KEY re ráklikkelsz és még megtalálható megnyitja az alapértelmezett alkalmazással!

[link]

2014. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!