Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Titeket nem idegesítenek ezek...

Titeket nem idegesítenek ezek a felesleges facebook-értesítések?

Figyelt kérdés
Ha lájkolom vagy hozzászólok egy ismerősöm képéhez, onnantól kezdve a rendszer állandóan értesítést küld, hogy ez meg az a személy szintén hozzászólt a képhez, még akkor is, ha csak az ismerősöm ismerőse az illető, de én nem ismerem! Hát könyörgöm, akkor mégis miért érdekelne a hozzászólás? Gyenge a gépem, és amikor éppen tudok facén játszani, néha megakad, mert jött egy ilyen értesítő, amire abszolút nem vagyok kíváncsi! Csak engem zavar ez?

2014. júl. 22. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ez volt a kérdésed, szóval igen, csak téged zavar, mert mások, akiket zavarna, ők kikapcsolják ezeket az értesítéseket, így őket nem zavarja.
2014. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kata kata ***** válasza:
Kapcsold ki az értesítésekben >közeli ismerősök tevékenysége itt a legördülő lehetőségekben>kikapcsolva.Ennyi.
2014. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hűha! Több, mint egy éve tag vagyok, de nem is tudtam, hogy van ilyen funkció is! :D

Köszönöm az eddigieket!

2014. júl. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!