Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan ingatlan (albérl...

Létezik olyan ingatlan (albérlet kiadó) hirdetési portál, ahol egynél több fényképpel együtt ingyenes a hirdetés feladása?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
jófogás, apród(olx), ingatlan.com, ingatlanbazar.hu, kiadoalberlet.hu
2014. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rossz válasz!
2014. aug. 3. 22:17
 3/3 anonim válasza:
Nem nagyon van már ilyen... Még ott a Facebook, de ott hamar eltűnik a bejegyzés a poszttengerben. Mindenhol fizetni kell érte, kivéve, ha ingatlanossal adatod ki. Akkor nincs hirdetési díj, csak jutalék. :) Nekem két lakásom van, ebből az egyiket állandóan kiadom. Ráfutottam már olyan bérlőre, hogy se a számlát, se a lakbért nem fizette rendesen. Nem beszélve arról, hogy mennyire amortizálta a frissen felújított kecót. Tudom, nem szabad előítéletesnek lenni, de szeretek biztosra menni. Én a GDN-t kértem meg, hogy segítsenek normális bérlőt találni. Egyáltalán nem bántam meg. ;)
2018. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!