Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypal-al kapcsolatos kerdes....

Paypal-al kapcsolatos kerdes. Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Rendeltem valamit kulfokdrol.Sajnos az illeto nemtudja elkuldeni a termeket ezert a penzt visszautalta nekem.A penz nemerkezett meg a szamlamra,Viszont a paypal-on altom hogy ott van a penzem.Ilyenkor mit kell csinalni?Varnom kell meg a paypal visszautalja nekem a szamlamra? Vagy nekem kene klikkelnem valahova?

2014. aug. 7. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
A withdraw funkció segítségével neked kell kiutalnod magadnak.
2014. aug. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Megtalaltam azt a funkicot.Most olyan problemaba utkoztem h: Latom a penzt amit kulfoldrol atkuldtek nekem,de a PAYPAL BALANCE (egyenlegem) megis nulla.Magamsem ertem de ez van:)


Szoval a penzt elkuldtek nekem,az osszeget latom is,de a egyenlegen megsincs ott...

2014. aug. 7. 08:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Most mit látsz akkor?


Fent írtad, hogy látod a PayPalodon a pénzed.


Ha használtad a Withdraw funkciót (ennek vannak megkötései: ugyanazon a néven kell lennie a PayPalnak és a cél bankszámlának), akkor a PayPalodról szerintem el kell tűnnie a pénzednek, és x idő (nap?) múlva meg kell jelennie a bankszámládon.

2014. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tranzakciot latom,emailt is kaptam h jott penz aa paypal-ra.

De az egyenlegem meg is nulla,ES nemtudok mit atutalni magamnak.

2014. aug. 7. 09:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy csak várni kell.

Nem tudom mennyi az átfutási ideje...

2014. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

atfutasi ido? de hiszen a tanzakciot latom:)

Sajnos egyelore nemmit se tudok tenni,ugy h valoban varnom kell

2014. aug. 7. 09:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit más:

Decemberben vettem laptopot, 180 ezer forintért.

Kártyával fizettem.

Napokig még a számlámon volt a pénz, de zárolva (tehát elkölteni nem tudtam). A tranzakcióknál ugyanúgy ott volt, de még nem volt teljesítve...

2014. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Deez nem szemetseg? Amint rendelsz valamit 3masodperc alatt levonjak a penzt.De ha visszakell adni akkor napokig avrnod kell.Hat remelem tenyleg csak ennyi a baj....
2014. aug. 7. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tőled levonják rögtön, az eladó még nem kapta meg. Ugyanúgy várnia kell, mint most neked...
2014. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Erdekesseg kepen leirom,hogy Amint a penzt visszakuldtek a paypal-ra ez automatikusan rakuldte az sszeget a szamlamra.Ezert volt NULLA az egyenlegem. :)

Most mar rendben van mindn..

2014. aug. 8. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!