Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet keresési probléma,...

Internet keresési probléma, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne hogy nem tudok keresni a google keresőbe...akármit beírok,enter, tölti tölti aztán kiírja hogy weboldal nem elérhető...de ha linkhez írok akkor azokat behozza ami már eleve benne van,azokat amikre már rég rákerestem régebben azaz új keresést nem tudok indítani!

pl ha youtube akkor ott úgyanúgy tudok zenét hallgatni keresni stb...viszont google keresőbe nem...


Alapvetően Chrome ot használok de ma már próbáltam a mozillát is,ugyanez van ott is !


Mi lehet a megoldás ?



2014. aug. 20. 16:58
 1/10 kata kata ***** válasza:

[link]


Az órád pontos időt mutat?!

2014. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen az óra jól jár! :) viszont az op rendszer az xp nem rég telepítettem sp 3 at rá! (esetleg?)
2014. aug. 21. 18:03
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi egyébként töröltem a cookie kat de semmi ugyanaz a helyzet...linknél bejönnek az a régi oldalak de a google keresőből nem tudok keresni, se új dolgokat se régit!
2014. aug. 21. 18:11
 4/10 csacsi2 ***** válasza:

nem telepítettél valami google toolbar-t?

futtass vírus/malware keresést:

[link]

tűzfalad nem blokkolja?

2014. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
avastot használok tegnap teljes rendszervizságlatot futtattam egy vírust talált...(aztán törölt(em) több fájlt ami káros volt) Addblock ot használok még továbbá...nemtudom h mitől lehet de kezd idegesíteni xD toolbarokat most töröltem...jó lenne elkerülni az új op rendszer telepítést !
2014. aug. 21. 20:17
 6/10 csacsi2 ***** válasza:

Egy vírus rengeteg hibát tud okozni, nem mindegyik helyreállítható. futtasd le a malwarebytes-t is.

Állítsd helyre a hosts fájlt és a windows hálózatot

Complete Internet Repair

[link]

2014. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
AAAh köszönöm !!! Az anti malwarebytes megoldotta a problémát!! köszönöm jó lenne a teljes verzsön! :)
2014. aug. 27. 20:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire jó ötlet Avast (alap) és a Anti malware-t egyszerre használni ? (win XP)
2014. aug. 27. 20:47
 9/10 csacsi2 ***** válasza:

Én eset mellett használom, nem akadnak össze. Teljes verzióval sem mész többre, vírusfelismerése u.a. ,annyi a különbség (ha jól tudom) ,hogy a premium -nak van aktív védelme. Én ezt nem javaslom, ha van másik aktív védelmü vírusírtó a gépen. elé 1. Malwarebytest futtasd le néha 8kiegészítő védelem). Mindenféleképpen ellenőrizd az Avast beállításait! Neki sem szabadna veszélyes, kéretlen (PUP) alkalmazásokat a gépre engedni. Lehet nincs ez a modul engedélyezve, állítsd magasabbra a biztonsági szintet.

2.)Több védelmi modul esetén mindig 1 feladatot csak 1 végezzen, pl ne legyen 2 fájlrendszer vagy tűzfalvédelem egyszerre.

3.) Ilyen esetben a fájlrendszer védelemnél egyiket a másiknál , (mindkettőben ha lehet) meg kell adni kivételnek (kizárási listára tenni) , hogy egymást ne ellenőrizzék!


Avastot nem ismerem annyira, nézz körül a beállításaiban.

2014. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! az előzőt is, megoldotta a problémát! :)
2014. aug. 29. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!