Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Hogy kell beállítani a chat ablak számát facebookon?

nekem ha két embernél többel beszélek a harmadik chat ablakot nem nyitja meg csak fent jelzi h van még üzenetem.haveroknál 3is megnyílik.hogy állíthatom be?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, chat

2014. aug. 20. 17:01  Privát üzenet  

A válasz
Töröld a böngésző gyorsítótárát. Valószínű csak az viccel meg, mert egyébként annyi chat ablakod lehet, amennyi kifér a böngésző szélességében.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. aug. 20. 21:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!zöld kéz repült! :D

# 2/2Időpont 2014. aug. 24. 19:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A t-home (telekom) oldalán a chat (online ügyintézés) szokott működni? Próbálnám használni, de nem ugrik fel a chat ablak.
Facebookon eddig a chat ablak fölött voltak értesítések, hogy melyik ismerősöm mit lájkolt, mihez szólt hozzá, stb. Hogy állítsam vissza?
A Facebook közösségi oldalon, hogyan tudom beállítani, hogy láthassam h épp ki nyitotta meg a chat ablakom?
Facebook egész jobb oldalos új chat ablak visszakapcsolása, hogyan?
Nem jon be a face-n a chat szobat jelzo ablak, mi a teendo? Hogy lathatom ki van fent a neten a barataim kozul?
Az uj facebook skinen, hogy tudom vissza állítani azt a bal oldali kis chat ablakot?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!