Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megérné ilyen youtube csatorná...

Megérné ilyen youtube csatornát indítani szerintetek?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy nem a pénzszerzés miatt gondolkodom ezen, szimplán csak másokat (és magamat) szeretném szórakoztatni! Tehát szeretnék egy csatornát indítani, amin anime bemutatók lennének illetve ilyen viccesebb videók ugyanebben a témában. Szerintetek?

2014. aug. 22. 16:59
 1/5 anonim válasza:
Szerintem vágj bele aztán kiderül.De ugye tudod hogy sokan kell majd "szenvedned" a videókkal összeszedett mondatokkal,magabiztossággal bár lehetnek apróbb hibák nem azt mondom hogy profinak kell lenned de legyen jelentősége a videóknak.De szerintem neked menni fog ha van kellő akaratod :) hajrá ! Csatorna link és megy tőlem a sub. :D (nekem például nem lenne ehhez bátorságom ezért szurkolok neked hogy jól menjen minden.)
2014. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Engem is érdekelne. Ki tudja lehet felfutna mint a

HollywoodNewsAgency :DD

Nyugottan kezdj bele én is iratkoznék. Egy pár ötlet: top 10 anine "xy" kategóriában, kritikák stb.

van sok hasonló videó a youtubon és elég jól futnak.

2014. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek a Death Note-ra és a Mirai Nikkire gondoltam (mármint külön videókban). Ezekből magyar videó nem nagyon van, majd ha elkészül a videó elküldöm itt nektek pmben a linket!:D
2014. aug. 23. 16:11
 4/5 anonim válasza:
én is nézném !!! vágj bele!!
2014. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van már belőle egy rövid anyagom, valaki eltudná mondani, hogy jó lesz-e így? aki igen az írjon itt vagy pmben!:)
2014. aug. 23. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!