Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az NCORE admin ugyanaz mint...

Az NCORE admin ugyanaz mint az NCORE staff? Tudnátok mondani egy NCORE Staff felhasználónevét?

Figyelt kérdés
Az NCORE admin ugyanaz mint az NCORE staff? Tudnátok mondani egy NCORE Staff felhasználónevét?

2014. aug. 26. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek ?
2014. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert problémám volt egy adott adminnal és ezügyben ki akartam kérni a Staff tanácsát, de az admin válaszolt akkor is amikor a Staff-nak írtam a HELPDESK-ben, nyilván nem akart lebukni a staff előtt és belenyúlt/helyette válaszolt a mocskos...
2014. aug. 27. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a staff-ba beletartoznak az adminok és mindenki, aki az oldal üzemeltetésében részt vesz.
2014. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
valaki csak irányítja ezt az egészet, az nem lehet hogy én ennek a kis névtelen mitugrásznak elfogadjam a döntését mikor ő gondol egyet és új szabályt alkot, pedig a szabályzatban nem is tiltják a dolgot...
2014. aug. 27. 21:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit nem tiltanak ?
2014. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
valamit csináltam amit a szabályzat alapján nem tiltanak, viszont az admin meg WARN-t adott, és ez ellen azt írja a szabályzat hogy fel lehet lebbezni, viszont azt csak annál az adminnál tudom megtenni aki adta a WARN-t mert nem megy fentebb a fellebbezésem...hiába írtam a Staff-nak arra is az az admin válaszol...
2014. aug. 28. 14:55
 7/10 anonim ***** válasza:
"valamit" pontosabban ?
2014. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pontositsd egy kicsit, hogy pontosan mi tortent.
2014. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ncore Admin felhasználó nevet kért!! Ne kérd már tőle, hogy montosítson!! Nem tartozik ráád öreg!!Ha tudsz neki mondani fentebb álló admint akkor mondj


A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK HA TUDTOK! Én nem ismerek egyet se sorry :(

2014. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%, hogy nem fog senki sem komolyan foglalkozni a problémájával.. Max ki is dobják, ha elkezd zaklatni valami fejest.
2014. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!