Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Telekom nálatok is nagyon...

A Telekom nálatok is nagyon rossz minőségű szolgáltatást nyújt?

Figyelt kérdés

2 hónapja váltottam szolgáltatót a Telekomra, kedvezményes áron kínáltak nagy sebességű internetet, meg is rendeltem.

Előtte egy kisebb cég volt a szolgáltatóm.

A Telekom kedvezményesebb áron kínálta ugyanazt a nagy sebességű internetet , mint a régi szolgáltatóm, így váltottam.


A Telekomnak nagyon jó a marketingje, de igénytelen az

egész cég.


Amikor bekötötték az új internetet, akkor elrontották, szólni kellett nekik, hogy jöjjenek ki újra és csinálják meg.

Itthon munkához, kutatásokhoz szükségem van az internetre.


Az internet rendszeresen szakadozik, elmegy, nem megfelelő sebességgel fut.


A múlt héten is fel kellett őket hívnom, mert akkor meg abszolút nem volt internet.

Ma is felhívtam őket, mert most meg szakadozik.


Az előző szolgáltatómnál 1 évben 1-2 alkalommal fordult elő az, ami a Telekomnál havi szinten.


A legrosszabb , hogy voltam olyan hülye, hogy aláírtam nekik egy 2 éves szerződést.


Legjobb lenne, ha visszavinnék az egész Telekomot oda ahonnan hozták.



2014. aug. 29. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Tényleg ilyen rossz.

Nekem is folyton szakadozott, aztán folyton kijöttek, de persze szerintük "semmi baj nem volt", ezt-azt megcsináltak, pl. telefon-konnektor cseréje (vagy mi a neve)... aztán kipróbálja a szerelő egyszer, és akkor persze éppen működik friss kapcsolattal... de ahogy kimegy az ajtón, máris újra szakadozott... aztán cseréltek routert egy általuk adott routerre, ami szintén rossz volt (talán még rosszabb is), aztán azt is lecserélték, azóta már jobb, nem szakadozik. Viszont az ncore burkoltan, de tiltva van ebben az általuk szolgáltatott elosztóban, kb 20-30 perc mire megtalálja trackert, ilyen probléma nem volt soha sem a saját routeremmel... tehát igen, eléggé gáz bagázs. :)

2014. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk magával az internet szolgáltatással nincs bajunk. 50 Mbites net, ami az esetek 90%-ban tényleg jön 50 Mbittel, de a többi 10%-ban is bőven a garantált felett van.

Viszont azoktól a szutyok modem-router egyben hulladékoktól a falra mászok. Lefagy a DHCP szervere, dobálja a WiFi-t, újraindul magától, és nem utolsósorban nem lehet sima modemként használni. Ha van saját routered, akkor vagy dupla NAT lesz, vagy a saját routered switch módba megy. Remek...

2014. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gáz! Nekem a Vodás mobilnetem soha nem szakadozik, nincs olyan, hogy csak úgy eltűnik, működik normálisan, igaz, nem olcsó játék.
2014. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!