Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan megoldás, hogy...

Létezik olyan megoldás, hogy a szobámban van egy külső hdd, ami nem csatlakozik se dróton se drót nélkül a gépemhez, de interneten keresztül el tudom érni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 00:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Megfelelő eszköz segítségével igen
2014. szept. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de mi az a megfelelő eszköz? a legegyszerűbb megoldást kérdezném, nem egy szerverparkot nyilván, de nem értek hozzá. Létezik szokásos megoldás, vagy ez különös igény?
2014. szept. 1. 02:01
 3/16 anonim ***** válasza:
TP-Linl TL-WR1043 vagy 842, DD-WRT vagy OpenWRT, nekem az utóbbival van, ez támogat rengeteg DDNS szolgáltatót. Viszont célszerű hozzá ext3-ba formázni a winyót, kezeli az NTFS-t is, csak nem olyan stabilan. Illetve nem árt hozzá egy szünetmentes, ha 24 órában elérhetővé akarod tenni, mert az áramingadozások előbb-utóbb kinyírják a lemezt.
2014. szept. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 P.O.C. ***** válasza:

Az új v2 -es TL-WR1043ND -nek már nem adja fel leckét az NTFS sem, a v1 -eshez képes dupla olyan erős CPU és kétszer annyi RAM van benne.


Amúgy DDNS -t lehet gyári firmware el is csinálni, csak úgy tudom azokba már nincsenek ingyenes DDNS szolgáltatók.

2014. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az NTFS kezeléshez miért kell jobb CPU vagy nagyobb RAM?
2014. szept. 1. 08:44
 6/16 A kérdező kommentje:
Én egyébként exFAT-ra szeretném formázni, azzal nem megoldható?
2014. szept. 1. 08:45
 7/16 A kérdező kommentje:
És mi az a szünetmentes tápegység? Abban van egy akku? vagy generátor benzinről?
2014. szept. 1. 08:45
 8/16 P.O.C. ***** válasza:

A szünetmentesbe akku van, ilyen kis fogyasztású eszközöknél több mint 1 órás áthidalás várható.


A többi kérdést meg itt tedd fel:

[link]


Igazi Linux zsenik olvassák, ha ők nem tudják választ, akkor valószínűleg senki az országba.

2014. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ban!
2014. szept. 1. 10:08
 10/16 P.O.C. ***** válasza:
??
2014. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!