Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valamilyen alternatív...

Van valamilyen alternatív kapcsolódási mód a WOT szerverekre? és ha van hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Rendszergazda korlátozások és windows tűzfal van a hálózati szerveren, ezt kellene kikerülni valahogy. már sok dolgot sikerült megoldani, pl. hoztam egy külön gépet ami nem a szerverről tölti az oprendszer, csak simán az irodai telefon van utp kábellal összekötve egy saját géppel. már sok dolgot sikerült megoldani. pl. facebookot ismerős megcsinálta timeviewer-el, meg Tor Browser is fent van így a pl. a lekorlátozott onlnie filémegosztós oldlak már működnek, most pedig eszembe jutott a WOT, de sajnos még csak frissíteni se tudom nem hogy belépni, mert az a sok sok giga ami kellene első telepítésnél nem jön, hanem kiírja hogy: "data obtained from the update service is incorrect for details see log file"


Erre valaki tud egyszerű megoldást? Előre is nagyon köszönöm, ez életmentő lenne. az ügyeletek nem lennének olyan hosszúak ha lenne egy kis WOT.... :)



2014. szept. 4. 15:18
 1/3 Tengor ***** válasza:
Ha munkaidő is jelentősen rövidebb lesz, ha a vezetőség megneszeli a tákolást...
2014. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valahogy nem látják azt hiszem ezt a gépet, mert a telefonról van bekötve, egy másik kolléga egy másik irodába a fali csatiból bekötöttö, ő is saját gépét, xp oprendszerrel feltette a tor-t, és rögtön szóltak neki hogy törlje le vagy húza ki a kábelt. másik kolléga tesója timeviweeren keresztül se perc alatt semlegísítette a szerver túzfalat, azt mondja: " á mi ez??? szar windows tűfal" hip hopp kiiktatta... távoli asztallal és senki nem szólt azóta sem....
2014. szept. 4. 15:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Az nem jelentene megoldást ha valahogy internetbálításokban beállítanám hogy mindig mindent egy proxy-n keresztül csináljon. így automatikusan bármit történik azt nem úgy csinálná hogy én gépem-céges szerver-wot szerver hanem én gépem - proxy szerver - wot szerver probléma megoldva. vagy nem?
2014. szept. 4. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!