Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudja szétosztani az...

XXNeonSmashXx kérdése:

Nem tudja szétosztani az internetet. Megoldás?

Figyelt kérdés

Hálózati térkép: Internet->Modem->Router->Számítógép, telefon, stb...

Azt írja, a routeres kapcsolatnál, hogy csatlakozva, de nincs internetelérés. Kipróbáltam, hogy ha a modemet közvetlenül kötöm a gépre és úgy működik.

Szóval a modemig elmegy a net de a routerbe mintha már nem érne el. Valahol a modem és a router között van a probléma.

Hogy lehetne összehangolni a modemet és a routert?

És minden helyesen össze van kötve!

Válaszokat köszönöm.



2014. szept. 10. 16:40
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Az nem elég ha rendesen össze van kötve, egy routert be is kell konfigurálni ahhoz hogy működjön.


Leírás: [link]


Ha hajlandó vagy ezt vagy ehhez hasonló leírásokat átolvasni, akkor sikerülni fog.

Ha beállítottad utána minden működni fog. Elismerem, ha semmi huzalmad a számítástechnika iránt és a műszaki dolgok iránt, ez nehéz lesz, viszont nem lehetetlen. Csak 1-2 órát olvasásra és gondolkodásra kell szánni. Máshogy nem megy.


Vagy hívsz szakembert. Az se szégyen, pl. én se tudok tetőt fedni, meg falat glettelni, olyankor én is hívom őket.

Ez meg még nem is lesz olyan költséges, pár ezerért beállít neked mindent 5 perc alatt..

2014. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Műszaki informatika szakra járok...igaz csak 1 hete, mert 9.-es vagyok, és némit konyítok hozzá, de ebbe beletört a fejszém. Kis utbaigazitas és sikerül.

A választ és a linket köszönöm!!

2014. szept. 10. 16:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként elfelejtettem mondani, hogy már beállítottam a routert, de akkor erröl az oldalrol leellenorzom. köszönöm még1X!!!
2014. szept. 10. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!