Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen szabadon terjeszthető...

Milyen szabadon terjeszthető digitális tartalmat (szoftver, film, könyv, hanganyag stb. ) ismersz, amelyet szívesen letöltenél de nagyon lassú a letöltés vagy egyszerűen nem találsz helyet, ahonnan letölthetnéd?

Figyelt kérdés
Szabadon terjeszthető alatt azt értem, hogy a tartalom terjesztési feltételei megengedik a szabad terjesztést, azaz legálisan lehetséges ez. Ilyen licenszek pl. a GPL licenszek, Creative Commons (CC) licenszek számos változata stb. A "public domain" megjelölés is lehetővé teszi a szabad terjesztést.

#domain #szoftver #GPL #szabad terjesztés #terjeszthető
2014. okt. 5. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én a kiwix.org oldalról szeretném letölteni a nekem érdekes Wiktionaryket. Ez torrenten tűnik a legésszerűbbnek, azt seedelhetné, akinek van rá kapacitása. Hagyományosan is letölteném ha nagyon gyorsan lehetne, de lassúnak tűnt. Pl. az angol Wiktionary tömörítve is nagyon nagy file.
2015. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!