Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amikor neten nézek filmet,...

Istvan33333 kérdése:

Amikor neten nézek filmet, akad. Xp van, opera böngésző. Flash ver.15. 0. 0.189, a direktx meg nem találom, és telepíteni sem tudta. Lehet hogy nagy a flas verzió, és hogyan tudom felrakni a dx et?

Figyelt kérdés

#DirectX #Adobe Flash Player #online fil #lejátszó akad
2014. okt. 25. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A directx-nek semmi köze hozzá, viszont 2 nagy probléma van vele. Az egyik az, hogy XP, a másik az, hogy opera.


Egyiket se szokás normál körülmények közt használni. De miből gondolod, hogy az internetsebességed megfelelő netes filmnézéshez?


Használj inkább chrome-ot, vagy firefox-ot, és ha megoldható, ne XP-t, hanem Win7-et, vagy 8.1-et.

2014. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eddig is használtam a kettőt gond nélkül nekem bejött az opera. de crom egy kicsit lassű. de lehet megpróbálom.
2014. okt. 25. 13:29
 3/5 A kérdező kommentje:

chrome is akadO.o lehet valami kodekem hiányozna?

a net elég gyors.

2014. okt. 25. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a vírus/kémprogramot se zárnám ki.
2014. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Avast antivírust töltöttem el, de nem tünik tul hatékonynak. sdok progit kiszürtr, de kicsit bizonytalan az egész. tunáto ajánlani ingyeneset, de olyat ami nektek bevát. a Microsoft essential jó volt, csak nem találok sehol, a saját oldalukon meg már nincs fent.
2014. okt. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!