Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges-e külföldi mobilnet...

Lehetséges-e külföldi mobilnetet vagy műholdas netszolgáltatást vásárolni?

Figyelt kérdés

1. Ha a roamingdíjakat eltörli az eu, van-e jogi ill. technikai akadálya, hogy pl. szlovák vagy osztrák mobilnetet használjak az országban?

2. A műholdas nethez a szerződést külföldön kötöm, a számlát külföldre fizetem, a szolgáltatást itthon használom. Működhet?



2014. okt. 29. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nem akarsz adót fizetni mi? :DDD
2014. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem bizony.
2014. okt. 29. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként teljesen jogos, ez elvi kérdés, ráadásul a külföldi mobilinternet árak többnyire kedvezőbbek mint az itthoniak.
2014. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az a gáz a roaming-al, hogy figyeld meg, ezt is fogja hátráltatni Magyarország, és a szolgáltatók.

egyébként igen, vicces, hogy mondjuk egy brit szolgáltató mobilnetcsomagjai sokkal kedvezőbbek ár/érték arányban, mint mondjuk itthon a telekomé, ami egy rablás. nem fogják hagyni, hogy ne legyen roaming, mert akkor elindulna a mobilnetturizmus...

2014. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ettől én is tartok, volt példa hasonlóra (szlovák rendszám). Ennek ellenére túl sok mindent nem tehetnek, hacsak vissza nem hozzák a határokon a jármű és csomagellenőrzést.


Amiben én bízok, hogy maguk a külföldi szolgáltatók repülnek rá a témára valamilyen "kifejezetten a magyaroknak" csomaggal.

2014. okt. 30. 11:40
 6/6 horbeni ***** válasza:
ez jó lenne, de reméljük hogy nem fajul idáig a dolog és tényleg nem lesz netadó
2014. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!