Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NEM LEHET TÖRÖLNI! EGYRE TÖBB...

Bistyák Zoltán kérdése:

NEM LEHET TÖRÖLNI! EGYRE TÖBB VÍRUS! ötletek?

Figyelt kérdés
A google chrome ban egyszer csak megváltozott a fő keresőmotor. De teljesen magától.... nem tudok vele mit kezdeni... mindent próbáltam már de ez a mystartsearch egyszerűen letörölhetetlen. A gépemen egyre több tőle a vírus..... Kezd tőle olyan lassú lenni, hogy használhatatlan. egyértelmű, hogy ez okozza... Másnak is volt ilyen?? ötletek??

#internet #vírus #program #Google Chrome #keresőmotor #internetes programok #törlhetetlen mappa. google
2014. nov. 1. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem letörölhetetlen. Én is letudtam törölni régebben, igaz nem ezzel a módszerrel.


https://www.youtube.com/watch?v=dcaYbx7KCZo

2014. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gábor_79 ***** válasza:
Milyen vírusírtót használsz? Mert én Norton és voltam hasonló helyzetben, bár nem pont ilyenben és volt egy külön programja a Nortonnak, úgynevezett Norton Power Eraser és azzal sikerrel jártam.
2014. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a defendert használom, mert azt mondták, h win8.1 pro-n a defender jól megy és hasznos. ne tegyek fel mást...
2014. nov. 1. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Telepítsél Comodo Internet Securityt. Ingyenes és tűzfalas.
2014. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
közben már megoldódott! köszi mindenkinek! :)
2014. nov. 3. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!