Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan online, bárki...

Van olyan online, bárki számára elérhető arcfelismerő program, amivel rákereshetek más interneten lévő képekre amiken rajta vagyok?

Figyelt kérdés

Egy koncerten találkoztam két emberrel és készítettek közös fotót velem, az ő fényképezőgépükkel. Nem tudom sem a nevüket, sem a foglalkozásukat, azt sem tudom melyik városban laknak, pedig nagyon jól elbeszélgettem velük és meg szeretném őket találni, hogy nekem is elküldjék az általuk készített közös képeket.

Szóval olyan program kéne amire, ha felteszem a saját képemet, rákeres, hogy melyik képeken szerepelek még. Ha esetleg felrakták valahova azokat a képeket.



2014. nov. 4. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet nem fogsz találni. Elég erőforrásigényes feladatnak tűnik, ezért nem hiszem, hogy bárki (pl. Google) ingyen megtegye neked/nekem/valakinek.
2014. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Állítólag akartak tenni ilyen programot a facebookra, de mégsem tettek a személyi jogok miatt, vagy valami ilyesmi miatt. Pedig nagyon jó volna ha találnék ilyen programot...
2014. nov. 4. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Talán, bár én nem vagyok elégedett vele, de egy próbát megér

2015. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a linket. Nekem nem talált egy képet sem az alapján amit feltöltöttem.

Regisztrálni kéne? Vagy neked sem sikerült?

2015. febr. 21. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
elvileg nem kell regisztráció, de amikor én kerestem nem is igazán ástam bele magam az oldalba, csak kipróbáltam ezt is
2015. febr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
61%

Szerintem lehetetlent keresel.

Olyan lehetőséggel, hogy egy adott személy fotóját, a világhálón felbukkanó képek alapján beazonosítsák, személyiségjogok végett csak a tengerentúli titkosszolgálatok rendelkeznek. Ők olyan adatbázishoz is hozzáférnek, amelynek te a közelébe sem szagolhatsz.

2017. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!