Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pár napja regisztráltam a...

Pár napja regisztráltam a badoo.com társkereső oldalra és aznap mikor regisztráltam be tudtam jelentkezni és azóta meg nem. Nem tudok belépni az oldalra mert kiirja hogy helytelen a jelszo vagy felh. Mi lehet a gond? SÜRGÖSEN KÉRNÉK SEGITSÉGET!

Figyelt kérdés
Kérem valaki segitsen mihamarabb aki tudja mi lehet a gond.

2014. nov. 10. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nagy zöld Bejelentkezés gomb alatt van számodra a segítség kulcsa. Egy link, "Elfelejtetted a jelszavadat?" felirattal.
2014. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Istenem! Esetleg el kéne olvasni a képernyődet amikor kiírja a helytelen jelszó figyelmeztetést. Ott van alatt aa jelszó visszaállítása gomb. Gyökér...
2014. nov. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csakhogy amikor Regisztráltam az oldalra akkor küldtek SMS-be jelszot ami persze nem jo.
2014. nov. 12. 23:01
 4/11 A kérdező kommentje:
Na meg persze azt irja hogy A jelszavad megváltoztatásához szükséges e-mailt elküldtük neked a(z) .... címre.De még egyszer sem érkezett meg az az e-mail. Akkor most ki a hülye???
2014. nov. 12. 23:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Citromailos email cimmel Regisztráltam de baszik megjönni az a kuvra e-mail a cimemre.Fasz kivan.
2014. nov. 12. 23:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Spam mappát is nézted?


Amúgy meg nyugizzál, hidd el, nem akkora nagy szám az a badoo, és egy tucat más, ezerszer normálisabb társkereső van még az internet mezején.

2014. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindet megnéztem már.Összes mappát.Egyikbe sincs semmi.Le tudnál irni pár jó társkereső oldalt ahol vannak Vas megyei,szombathelyi lányok is?
2014. nov. 12. 23:10
 8/11 anonim ***** válasza:

A legnormálisabb társkereső, amivel eddig találkoztam a parom.hu , normális ingyenes funkciók és viszonylag sok tag.


Amit még ismerek az a paratlan.hu, csajokespasik.hu, illetve a kissé puritán szivkuldi.hu .


Legnépszerűbbnek amúgy a randivonal.hu -t szokták mondani, de ott szart se tudsz csinálni, ha nem perkálsz.


Mindegyiknél tudsz keresni regisztráció nélkül is, megnézheted vannak-e a megyédben/városodban.

2014. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja ezeket én is ismerem.Csak az a baj hogy szerintem valamelyiknél a Regisztrácio az pénzbe kerul és az már nem jo ugy.
2014. nov. 12. 23:22
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ.
2014. nov. 12. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!