Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail-ben hogyan lehet beállít...

Gmail-ben hogyan lehet beállítani, hogy ne próbálja automatikusan kiegészíteni a subject mezőt, amikor ki akarom tölteni?

Figyelt kérdés
Baromi idegesítő, hogy mindig kiegészíti olyanra, amire nem kéne, és mivel nem figyelek eléggé, mindig random témájú leveleket küldözgetek

2014. nov. 24. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
ez gmailcom-nál van e ,vagy a gmailhu-nál e,
2014. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tárgyat ír be magától? nekem még sose csinált ilyet..
2014. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy a böngésző egészíti ki? Safari
2014. nov. 24. 19:53
 4/7 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Töröld a böngészési előzményeket és állítsd be úgy, hogy ne jegyezze meg amiket az űrlapokba írsz. Safarit sose használtam, nem tudnám megmondani a lépéseit, de kell hogy legyen ilyen opció valahol.
2014. nov. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem ezt a Gmail csinálja, ez nem űrlap, űrlapok esetében ki tudnám törölni egyesével is a megjegyzett szavakat, csak nyilakkal lemegy az ember és del-el törli
2014. nov. 25. 11:20
 6/7 A kérdező kommentje:

ne mondjátok, hogy nektek alapból nincsen! ha weben bejelentkezel a Gmail-be és egy új levelet kezdesz, akkor egyetlen betüt beírva a címzetthez felajánlja az olyan betűvel kezdődőeket a címlistádból, ez a Gmail adatbázisa, nem a böngészőé, ez nem űrlap, és hasonlóan ha egyetlen betűt beírsz a subject mezőbe, akkor ott is felajánlja a korábban már használt ilyen betűvel kezdődő szavakat


baromi idegesítő, mert szoktam képeket küldeni, és olyankor beírom a szubject mezőbe hogy képek, a Google viszont mindig automatikusan kiegészíti, hogy képek az esküvőről, mert egyszer ilyen címmel küldtem levelet, semmit nem tudok tenni, csak kitörölni lehet, de mivel nem veszem észre, általában mindig kérdezik tőlem a címzettek, hogy milyen esküvő? nem értik!

2014. nov. 25. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:

a címzetteket nekem is felajánlja, de a tárgyat nem.

csak a te kedvedért elkezdtem írni egy tegnapi címzettemnek egy emailt, levélírás - begépeltem az első betűt, rögtön hozta a címzettet, a tárgynál a tegnapit kezdtem el gépelni és meg se mukkant. próbáltad már más böngészővel? lehet tényleg a safari csinál vmit. + tárgy nélkül is küldhetek üzenetet, még akkor se ír bele semmit..

2014. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!