Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » G-mail fiókba bejelentkezéskor...

G-mail fiókba bejelentkezéskor megjelenő kérdésre: "szeretné menteni a jelszót? " véletlenül MENTÉS-t nyomtam. Hogyan tudnám visszaállítani az eredeti állapotot, hogy én írjam be a jelszót?

Figyelt kérdés
Most minden bejelentkezéskor már ott a cím és a jelszó, ha más is használja a gépet, csak katt és nyitott a levelezésem. Kérlek segítsen valaki. Üdv.

2014. dec. 12. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz?
2014. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 soccerway ***** válasza:
bemész a böngésző beállításába és kitörlöd az oldalhoz tartozó jelszót.
2014. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Chrom-ot használok. Bementem a beállításokba, de ott "jelszó megváltoztatás" lehetőség volt. Kérte a jelenlegi jelszót és kétszer az újat. Biztos nem értem az egészet, gyorsan kiléptem változtatás nélkül, nehogy még jobban elszúrjam. Mérges vagyok magamra, hogy ennyire tudatlan vagyok a pc használatban. Nekem a kályhától kellene elindulni. Úgyhogy most egy helyben toporgok sajnos.
2014. dec. 14. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!