Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom kikapcsolni a...

Hogyan tudom kikapcsolni a chatet?

Figyelt kérdés
Bekapcsoltam, de szeretném újra kikapcsolni! Régen volt alul egy kis fogaskerék, amelyre ha rámentem, ki tudtam kapcsolni, de most nincs ott és nem találok semmi lehetőséget!

2014. dec. 21. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol, milyen chat, kedvesem?
2014. dec. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott van az!
2014. dec. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. dec. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést újra kiírtam! Milyen chat? A facebooknál! A másik válaszadó, ahelyett, hogy saját magánál megnézte volna, írta, hogy "ott van az" Nem vagyok már gyerek! Többször kíváncsiságból megnéztem, hogy ki van fent, most is ez történt, és már kikapcsolni nem tudom. Kérem, hogy az olyan hozzászólást, hogy, nem kell kíváncsiskodni, még poénból is mellőzzék! Köszönöm!
2014. dec. 22. 09:30
 5/6 A kérdező kommentje:
A második válaszadó feltett nekem egy linket, de ezt nem találom! Korábban ott volt alul az oldalsáv alatt, de most nincs ott! Valahol másutt megtalálom? Már mindenhol próbálkoztam, de eredménytelenül sajnos!
2014. dec. 22. 09:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Aki küldte a linket, segíteni akart de sem a keresés, sem a kis fogaskerék nincs már ott alul!
2014. dec. 22. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!