Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meddig felel a meghívó a...

Meddig felel a meghívó a meghívottért nCore-on?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 04:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
en ugy tudom, hogy nincs ilyen opcio....tol-ig! ameddig regelve van a meghivott, addig felel a meghivo. de a szabalyokat en sem ismerem pontosan, es sok fura dolgot hallottam mar en is.
2014. dec. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
100%
Elméletben korlátlan ideig felel. A gyakorlatban viszont szerintem lesz@rják. Nekem például van úgy kb. 10 meghívottam, és ennek felét már kirúgták az oldalról, mégsem kaptam érte semmilyen szankciót. Bár mondjuk ezek a seed -elés elmulasztása miatt repültek, meg amiatt hogy huzamosabb ideig nem léptek be az oldalra. Szóval olyankor nem tudom mi van, ha ennél súlyosabb szabálysértést követnek el. Akkor már lehet én is kaptam volna pár nap warn -t.
2014. dec. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Fennállása óta nem volt még free reg, szerintem. Én már 8 éve tag vagyok, ez idő alatt biztos hogy nem volt.


Ünnepnapokkor szokták enyhíteni a meghívó küldés szabályain, ilyen általában 1000 pont helyett csak 10 pont egy meghívó, és nem kell hozzá "Elite" vagy magasabb rang, elég hozzá a "Felhasználó" vagy a "Tag" is.

2014. dec. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
Bocs, ezt az utolsót nem ide akartam! :)
2014. dec. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Durva esetben (aránycsalás) repülsz te is, egyéb esetet nem tudok hogy lett volna gond.
2014. dec. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Esetleg valakinek nincs egy meghívója? :) Már bocsánat,hogy belerondítok a topicba!
2014. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!