Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a Facebook örökké...

Szerintetek a Facebook örökké fog tartani?

Figyelt kérdés
Vagy jön valami másik oldal, ami jobb lesz, és az lesz az új divat? Sokan próbálkoznak leváltani, nekem úgy tűnik, például a Google a Plusszával, vagy a Yahoo is. A MySpace-t és a hasonlókat meg egyre kevesebben használják. Szerintetek a Facebookot is letaszítják majd a trónjáról?

2015. febr. 11. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen le fogják váltani. Semmi sem örök.
2015. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Le lesz taszítva, csak az a kérdés mikor. A többi közösségi oldal, amíg nem tud többet nyújtani, mint a facebook eleve halálra van ítélve. Az egyetlen mozgatórugó a fiatalok körében a facebook ellen az, hogy olyan közösségi oldalt keresnek, ahol nincsenek ott a szülők.
2015. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Twitter remélem nem fog kihalni, de még át venni se a helyét a facebooknak, mert akkor nem sok kéne és ellepnék minden szarral mint a facebook-ot
2015. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Twitterhez a legtöbben hülyék, nyugi, vagy kevesebb értelmét látják, mint a Facebooknak. Én csak arra lennék majd kíváncsi, hogy mi tud majd (milyen közösségi portál) többet nyújtani a Facebooknál. Ha lesz ilyen, az se mostanában. Szerintem.
2015. febr. 11. 16:23
 5/5 anonim válasza:
100%
Örökké semmi nem tart. De ha nem a facebook, akkor más agysorvasztó oldal fogja tovább rombolni a világot.
2015. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!