Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új router = nincs seed, van...

Új router = nincs seed, van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Hogy őszinte legyek, általában az utolsók közt vagyok, akik segítséget kérnek, mindent meg szoktam oldani egy kis google és türelem segítségével, de a mostani probléma kifogott rajtam, így kénytelen vagyok új topicot nyitni (az elsőt).


A helyzet az, hogy eddig egy ZTE ZXV10 típusú routerem volt, melyen be volt állítva számomra DHCP reservation, DMZ host és még Port fowarding is, ment is szépen minden rendesen. Aztán 2 napja nagyobb internet csomagot kaptunk, ami magával hordozta azt is, hogy egy teljesen új routert szerelt be a szolgátató, a neve Speedport W 724V, a telekomos verzió, screenshot:


[link]


Miután meglett, itt is azonnal beállítottam a DMZ-t, DHCP-t és a portokat, ám valami még mindig nem stimmelt.


A torrent kliensben piros minden seedelt torrentem az esetek 80%-ában, ritkán tudok ténylegesen vissza is tölteni (vagy csak járatni a klienst, hogy csökkenjen a kötelezettség, lévén, hogy nem mindig vannak leecherek). A torrent setup guide 10054-es hibakódot adott a feltöltési tesztre. Egy uTorrent 3.4.2-es verzióról van szó egyébként. AVG-n és tűzfalon belül is kivételekbe raktam a klienst, de ami nagyon idegesít, az a fent említett screenshoton látható router tűzfal, amit nem lehet kikapcsolni, nincs rá beállítás. Szerintem ez okozza a problémát. Hála Istennek jelenleg megy a seed, szóval a hibáról nem tudok screenshotot csatolni, de amint ez változik, megint írok. A kérdés tehát adott: mit lehetne tenni e hiba kiküszöbölése érdekében?



2015. febr. 22. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2.2.1 es klienst használj
2015. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Nem segít.
2015. febr. 22. 13:25
 3/13 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


A megoldás megvan!

Aki ugyanezzel a hibával küzd, az törölje le a jelenlegi utorrent-jét a beállításokkal együtt! és tegye fel az utorrent 3.1.3-as verzióját.



közben itt találtam valamit



Ezt már én írom Az Application Data bol is töröld a az u torrent tartalmát

2015. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem segít. Valószínűleg a routerben van a hiba, de nem tudom mi....
2015. febr. 22. 14:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha Router-en bekapcsolod az UPNP-t, akkor tud kommunikálni kifelé normálisan és nem kell bűvészkedni.
2015. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

UPNP már a kezdetektől be van kapcsolva, semmi...


Itt a hiba egyébként:


[link]

2015. febr. 22. 15:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel küzdök, ugyanezzel a routerrel, annyi a különbség, hogy nekem 15-20 perc után elindul. Nem lehet valahogy tönkretenni a modemet, hogy kicseréljék másikra?
2015. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem is elindul meg megáll magától, nem tudom mit kéne tenni :/
2015. febr. 26. 22:48
 9/13 anonim válasza:
UPC router-el szintén ez a hiba és eddig semmi se segített.
2016. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Sziasztok. Nekem is ugyanez a probléma, csak invitel routerrel. Zte H168n.Esetleg valaki adhatna tippet akinél jól müködik.
2016. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!