Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hűségidő lejárta előtt meg...

Hűségidő lejárta előtt meg lehet szüntetni egy internet-szolgáltatást? Ha igen, hogyan és milyen következményekkel jár?

Figyelt kérdés

Albérletbe fogok költözni (vidéki városban), és fontos volna számomra egy olyan szolgáltatás, amelynek segítségével otthonról is tudok dolgozni. Bemértem a jelenlegi lakásunk szolgáltatását, amely ADSL-es, feltöltési sebességre 0.54 Mbps, letöltésire 10.60 Mbps jött ki (ez egy internetes teszt volt csak, egyéb infóm nincs is a netünkről, mert nem én intéztem - nem is értek hozzá...)

Az a lényeg, hogy vettem egy routert, amelynek a segítségével tökéletesen működik minden a notimon az előbb említett nettel. Azaz minden, ami a munkavégzéshez kell technikailag :) (lync-callok, megosztott képernyők, excelbe épülő modulok, közös meghajtók...)

Viszont nem tudom, meddig maradok az albérletemben, 12 hónapot biztosan nem, és a tulaj nem szeretne oda internetet, így magamnak kell intéznem. Tudtok segíteni? (Priviben írok várost is, ha esetleg valaki szolgáltatóval kapcsolatban írna.)



2015. febr. 22. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg lehet szüntetni, csak vissza kell fizetni a kedvezményeket.

De nem muszáj megszüntetni azért, mert elköltözöl, át lehet vinni az előfizetést másik címre.

2015. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Milyen kedvezményre gondolsz? ha 3 hónap után megszüntetem, akkor azt a fennmaradó összeget, ami a hűségidő nélküli ár lett volna az adott hónapokra, vagy a további 9 hónapot? Számszerűsíteni tudsz esetleg? :)
2015. febr. 25. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:

"Értem. Milyen kedvezményre gondolsz?"

A hűségnyilatkozat nélküli listaár és hűségnyilatkozatos havidíj különbségének és a használt hónapok szorzata.


Például a T-Home Netmánia-S díjcsomagjának hűségnyilatkozat nélküli listaára 6700 Ft/hó, 1 éves hűségnyilatkozattal a díj 5700 Ft/hó. A kettő különbsége, a kedvezmény: 1000 Ft/hó.

[link]

2015. febr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha megszünteted kötbért fizettetnek veled. ha átviszed a vonalat az új lakásba,m akkor talán nem kell kötbért fizetned.
2015. febr. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!