Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet ebay-ről, dressli...

Hogyan lehet ebay-ről, dresslink-ről (hasonló oldalakról) paypal-lal vásárolni?

Figyelt kérdés
A paypal, úgy működik, hogy egy bankszámlát kell hozzá csatolni regisztráláskor, amiről majd a vásárlások folyamán vonják a pénzt. De nekem K&H trambulin belföldi bankszámlám van, erről is lehet ugyanúgy használni a paypal-t és letudják vonni az összeget vagy erről nem lehet?

2015. febr. 23. 15:34
 1/1 anonim válasza:
Ha csak vásárolni akarsz, nem kötelező hozzáadni bankszámlát/kártyát, én sem csatoltam hozzá. Csinálsz egy fiókot a paypal.com-ot, minden passzuson végigmész, azt hiszem 1 dollárt le fognak vonni, hogy verifikálják, hogy nem kamu ember vagy-e, és ha mindennel kész van, kattints a "Top up" fülre, ott válaszd ki a saját bankod, majd megkapod az átutaláshoz szükséges infokat, és átirányít a webbankodba. Ott csinálsz egy normális átutalást a megadott adatokkal, és pár órán belül a paypal kontódon lesz az összeg.
2015. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!