Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet elérni, hogy a...

Hogyan lehet elérni, hogy a StatCounter elől rejtve maradhadjon valaki? Ha van ilyen módszer, azzal a Google Analytics előtt is láthatatlan lesz? Vagy az "többet lát"?

Figyelt kérdés

Vagyis létezik az, hogy valakit a StatCounter nem mutat ki, de a Google Analytics igen? Mert a StatCounter nem mutatja ki azokat, akik a blogom statisztikájának grafikonja kijelez, és nem tudom, hogy érdemes-e a Google Analytics-et feltennem, hogy ezeket a rejtett látogatókat is láthassam.


Ha én szeretném elérni, hogy láthatatlan maradjak ezek előtt a statisztikák előtt, azt hogyan tudom elérni?

Melyik böngészővel érdemes próbálkoznom, ha rejtett szeretnék maradni? Amúgy Win7-em van.



#Google Analytics #statisztika #rejtett böngészés
2015. márc. 1. 16:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Az Explorer "inprivát" módját, és a Firefox "privát" módját már kipróbáltam, és azoknál simán kiíródott az IP címem.
2015. márc. 1. 16:37
 2/2 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy robot nem lehet, mert egy csomó bejegyzésem megtekintésének száma nő ilyenkor, és az indexálás amúgy is le van tiltva. (Különben egy magyar bloggeres oldalon van a blog.)
2015. márc. 1. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!