Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozillán nem enged lejátszani...

Mozillán nem enged lejátszani semmilyen videót, csak fekete a kép és rajta egy fehér körben kék "f" betű van, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Régebben rá kellett mennem a kurzorral az f-re, és akkor átváltott egy lejátszó gombbá, és úgy tudtam elindítani a videót, most viszont nem történik semmi...
2015. márc. 5. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami plugin lehet, ami most nem működik. Te tudod, mit telepítettél a nyakába (talán valami lejátszó programmal együtt). Kapcsold ki, és hagyd, hogy a beépített HTML5 lejátszó vagy a flash játssza a dolgokat, ahogy annak amúgy is lenni kéne.
2015. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hiába kapcsoltam ki, nem működött :/


De most valahogy sikerült megoldani, nem tudom, mennyire lesz tartós, de azért leírom, hátha valakinek kell:

Felül a Súgó menüpontban rámentem arra, hogy "Újraindítás letiltott kiegészítőkkel", utána kiadta lehetőségként, hogy frissítsem a Firefoxot (de ekkor minden korábbi beállítás törlődik), vagy indítsam el csökkentett üzemmódban. A csökkentett üzemmódra mentem, és most jó :)

2015. márc. 5. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, mert most minden plugin le van tiltva, és a HTML5 lejátszó megy. De ez átmeneti megoldás, elég csak azt az adott lejátszó plugint, mert így meg sok egyéb webes dolog nem fog működni.
2015. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

fehér körben kék "f" betű

Ez nem hagyományos jelenség én nem találkoztam ilyennel...

max ezt kellene lásd ha mindig kérdez-re van állítva:

[link]


Telepítettél valami kiegészítőt vagy bővítményt ami hazavágta a firefoxot.

Állítsd alaphelyzetbe és telepítsd újra ami szükséges (Flash player plugin)

[link]

amennyiben nem tudsz róla hogy telepítettél volna akkor lehet vírus is, futtassd a malwarebytes-t.

elég lett volna letiltani a hibás bővítményt:

[link]

2015. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!