Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jár valamilyen büntetés a...

Jár valamilyen büntetés a Facebook profilomért?

Figyelt kérdés
Adva van egy hamis Facebook profil, amit nem régen csináltam, de a Facebook körülír mindenféle biztonsági figyelmeztetést profil készítés terén és akármilyen nevet nem enged beírni. Akármilyen hivatalos személy megkereshet engem ezen szabályzatok megsértéséért, ha minden amit csinálni akarok a Facebook-on az különböző alkalmazások kipróbálása, összekapcsolása a Tabletemmel, illetve random magyar néven futtatom profil kép nélkül?

2015. márc. 12. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb, ami történhet -feltéve, hogy nem követsz el semmi törvénysértőt, bűncselekményt-, hogy törlik a profilod.
2015. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 donfetibo ***** válasza:
0%

Ez így van de tudod mit nem értek meg soha, azt, hogy minek csinál profilt valaki ha nem meri vállalni saját magát! Ez olyan mit a társkeresőn nem tesz valaki fotót magáról, akkor, hogyan akar ismerkedni a barma!

Egy esetben megértem, ha valakinek baromi féltékeny és fekete öves barátnője van! De az meg ne akarja megcsalni!!!

2015. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Kemény lenne, ha egy álneves regisztráció miatt kimenne az emberhez a rendőr...


donfetibo, köszönjük az ordítvahányásodat, nagyon hasznos volt.

2015. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!