Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kinek mióta van Tumblr-je és...

Kinek mióta van Tumblr-je és hány követőtök van?

Figyelt kérdés

És milyen stílusú a tietek?

Aki szeretné linkelheti, szívesen megnézem.



2015. ápr. 2. 20:30
 1/10 anonim válasza:

'13 nyara körül csináltam, és 3599 követőm van jelenleg.

Az én blogom teljesen személyes, olyan, mint egy nyitott könyv rólam. :)

Ezért ismerik kevesen.

2015. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
tavaly szeptemberben csináltam, és 135 követőm van:) és olyan stílusú, amilyen én. so, találsz rajta pónikat, dagi macskákat, koponyát, 5SOS-t, meg olyat amit egy normális tumbliban is... :)
2015. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Az egyik ket es fel eves, 510 kovetom van, eleinte teljesen osszevissza volt, aztan atment kicsit muveszibb stilusba ahogyan idosodtem , haha most pedig viccesnek mondanam. Szerintem ilyen is marad mar.

A masikat ma csinaltam (:D), azon 1 kemeny kovetom van, de szerintem sajnos nem is lesz nagyon sok. Azon leginkabb modellekkel es divattal kapcsolatos dolgokat teszek ki, azert neha visszajon a muveszetes tema pl festmenyek stb.

A vicces linkjet inkabb nem osztanam meg, de az uj az v0ssey nezzetek meg:)

17L

2015. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

másfél éve lassan:)

elöször depis volt ( :( ) hátna..:D de nagyon sokan kezdtek el akkor követni.. szerintem abból a "korszakból" gyűlt össze a követőim fele:D

Most nagyon ingadozó, persze vannak rajta szomorú idézetek néha meg ilyenek de nem olyan durván, a vágdosós, öngyilkos képeket már hanyagolom.. átálltam eléggé erotikus képekre :$ hát ez a 14ből- 16ba lépés ilyen :D

És most van 883 követőm:) nem rengeteg, de nekem irtó sokat jelentenek:D

2015. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztusban csinaltam es 639 kovetom van :) az enyem a hangulatomat tukrozi, sok rajta a perverz poszt, ha ideges vagyok,akkor minden veres, meg hat a horror a mindenem :D nem a koveto a lenyege, en ugy vagyok vele, hogy inkabb legyen keves olyan kovetom, akit erdekel a blogom :)
2015. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
1 éve van, és 1220 körül van a követők száma. :)
2015. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
június közepe óta, 2 követő(!!!!! van 2 követőm <3)
2015. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Előző vagyok: yaois-mangás-animés témájú.
2015. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
3 eve, 7000 folott
2016. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A tumblr nem a kovetokrol szol:(
2016. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!