Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TirexiHD befejeze a videózást?

TirexiHD befejeze a videózást?

Figyelt kérdés
Befejezte? Avagy nem vidizik többet? Mivel az utolsó videójának a neve ,, Credits ,,

2015. ápr. 9. 19:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez a szokásos youtuben "örökre abbahagyom a videózást" dolog.


Pár hónap és folytatja ugyanúgy, mint a legtöbb.

2015. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Párszor bevágta már a durcát, majd megint kibömböli magát aztán kezdi elölről, mikor elfogy a zseton.
2015. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ő az egyik legnagyobb magyar yutubk rva nem hinném bár nézi egyáltalán valaki szerencsétlent?
2015. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 greeen ***** válasza:
Vicces. Valahol már kérdezte ezt valaki. Tirexi, már amit láttam belőle a 4k ultra grafikán és magas fps-en kívűl nem nyújt semmit. Humor nuku. Màr ha beszél és éppen em durci...:) persze visszatér majd mert az unboxingokat nincs kivel megosztania:)
2015. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Nézi-e valaki ? több mint 96 ezer feliratkozója van. :D amúgy meg elég sokan nézik/nézték. Én speciel azóta nem nézek aktívan mióta be vágta a durcát a Gopro Unboxingnál. Nekem tetszedd az az előadás mód ahogyan ő elő adta/ be mutatta a játékot. Nem tud beszélni? Néha igaz mond baromságokat de most van tájszólása. Na és? Vannak olyan emberek akiknél még dúrvább mint nála. Pl 2Face-nek is van.. Ennyi..
2015. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Idővel vissza fog térni, ahogy már korábban is eljátszotta ezt többször is. Ennek a majomnak nincs élete, nincsenek barátai, és a net volt az egyetlen dolog, ahol kommunikált a külvilággal. Persze megutálták itt is már a kezdetekkor, azóta folyamatosan támadták, sokszor be is vágta a durcit miatta, meg elmondta a magyarokat minden utolsó féregnek, de megérte neki csinálni, mert egyrészt menőzhetett a cuccaival, másrészt meg jó pénzt hozott a konyhára. De most hirtelen túl sok lejáratást kapott, és ezért úgy gondolta, hogy visszavonul, de nem lesz a visszavonulás hosszabb, mint fél év (sajnos).
2015. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem hamarosan visszatér mivel leszedte a a "credit" nevezetű "THE END" videóját.
2015. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Ja.. meg a nyomtató Unboxing videóig minden videót törölt.
2015. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Azaz azokat törölte amiknél nem beszélt.
2015. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor iratkoztam le róla, amikor letiltotta a kommenteket. Azóta nem nézem.
2015. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!