Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudnák panasz tenni?...

Hol tudnák panasz tenni? Frissítette magát az Opera böngészőm és a gyorshívón orbitálisan csúnyák lettek az ikonok. Tudok valami tenni ellene?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 20:01
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:

Panaszt :) Ez mókás!

Visszateheted a régebbi verziót v. rá tehetsz egy régebbi skin-t.

2015. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ja a panasz csak poén volt.

Az előző verzióval csak az a gond,hogy hiába tiltom le mindenhol a frissítést pl.:CCleaner-ben is előbb utóbb mindig frissíti magát.

A skint hogy tudom változtatni?

2015. ápr. 28. 20:41
 3/11 Tengor ***** válasza:
Passz, nem használok operát. Google biztosan megmondja.
2015. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A skint sehogy... azt a 12.17-en lehetett utoljára változtatni. Max miután megadod a konami kódot átlehet méretezni a gyorshívó ikonjait.
2015. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon úgy néz ki egyenlőre marad ez a valami.
2015. ápr. 28. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Én eleve le szoktam tiltani az automatikus frissítéseket, majd én frissítem, ha akarom. Operából meg a 12-es széria volt a legutolsó, amit használtam, onnantól kezdve, mint Opera, megszűnt létezni, mindössze egy átszabott Chrome lett belőle.

Mit értesz az alatt, hogy csúnyák lettek az ikonok? HA kitörlöd a gyorshívó elemeit, majd újra hozzáadod, az nem segít?

2015. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól , hogy kitörli majd újra rendezi még nem lesz más..
2015. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha kitörlöm és újra rakom nem segít.

Eddig szép átlátszó "ikonok" voltak most pedig mindnek vastag fehér széle van.saját vélemény !csúnya!

A "mindössze egy átszabott Chrome lett belőle" azért még nem igaz!Az opera még szerintem mindig az egyik legjobb alternatíva a kis teljesítményű gépeknek.

Felét használja a memóriának mit a chrome szeretne.

2015. ápr. 30. 07:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Kis teljesítményű gépekre inkább Uzbl (igaz, azt meg is kell tanulni használni) vagy Midori.

Kettő együttvéve is kevesebb memóriát használ mint az Opera.

2015. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyiket sem ismerem,de régebben én is próbálkoztam ilyen extra puritán böngészőkkel,de valamit valamiért.

Ezek az extra kis memóriaigényű böngészőknél nekem már túl sok kompromisszumot kell kötni.

Az opera nem a legkisebb igényű böngésző,de pl. a Chrome vagy a Firefoxnál kevesebb memóriát használ és nem kell annyi kompromisszumot kötni.

2015. máj. 1. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!