Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Otthoni (magyarországi) TV...

Otthoni (magyarországi) TV előfizetéssel rendelkezem, ezzel próbáltam elrejteni az IP címemet, működik, de a videó nem indul. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

TV előfizetésem van otthon, és a TV Go-n keresztül próbáltam meg nézni a tartalmakat, ami nem engedte mivel külföldön vagyok.

Utánanéztem milyen ingyenes (mivel csak havi 1x-2x kell kb 2 órára) lehetőségek vannak az IP címem elrejtésére.

A Hola.org-ot találtam mivel pofonegyszerű használni az én teljesen nulla számítástechnikai képességemmel is, azonban nem működött.


A videó töltése elindult, tehát az IP címemet elfogadta, hogy otthon vagyok, azonban a következőt írja ki, amikor már majdnem betöltött:


A lejátszó inicializálása sikertelen! Státusz kód: 0 Kivétel kód: -1


Jó lenne ez, mert más programokat nem tudtam beállítani, nem értek hozzájuk, de itt a végén bukik a dolog.

Mit tehetnék? Előre is köszönöm.



2015. máj. 17. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Háát, ingyenes megoldást nem fogsz találni videonézésre. Általában a streames szolgáltatások le vannak tiltva az ingyenes proxyknál. Gondolom a hola.org is egy proxy oldal.
2015. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor milyen módon tudnám nézni az otthoni előfizetésemet, amit egyébként pont ezért tartottam meg, hogy TV Go-n keresztül majd külföldről is nézni tudjam?
2015. máj. 17. 15:17
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha fizetős programot tud valaki, akkor azt is szívesen venném.

De a lényeg, hogy hosszabb műsorokat néznék, tehát ha ezt is GB-ban mérik, akkor vagy valami nagyon nagy, vagy korlátlan kellene.

2015. máj. 24. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!