Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan mobilinternet...

Létezik olyan mobilinternet előfizetés, ami adatforgalomra számláz és nincsen semmi elévülés?

Figyelt kérdés
Vagyis nem havidíjra fizetek, hanem adatforgalomra, és ha 1 hónap alatt 1MB akkor annyit fizetek, ha 10GB akkor meg annyit.

#internet #mobil #USB #laptop #eéőfizetés
2015. máj. 18. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A T-mobilnál van ilyen, de nem arányosan kell fizetni az adatforgalom után- nézz utána!
2015. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát én nem találok, vagy nagyon eldugták
2015. máj. 18. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ma már nem éri meg szerintem ilyesmi. Olyan van, hogy korlátlan csomag, meg olyan, hogy a nagy közösségi alkalmazások (Facebook, Messenger, WhatsApp, stb.) nem számítanak bele az adatkeretbe.

Ha lenne is, én biztos nem venném igénybe, mert véletlenül gondol egyet a telefon, wifiről átvált mobilnetre, és huss, csiribú, csiribá, a máris social media kapásból leszippantja az egészet!Régen, az AltaVista-AltaVizsla, Gyalogló és hasonló 5-6 nagy oldal korában ez működhetett volna, ma szerintem - ha valamire - hát erre nem hiszem, hogy van piac.


(Már csak azért sem, mert ha 1 Mbyte a forgalom, arra filléreket kellene fizetni - fillér már nincs is, ilyen alapon a 10 Gigabyte-ra pedig már milliókat.)

Ez akkor, amikor lehet 1,2,3,4,5... stb. akár korlátlan adatforgalmat is lehet venni, akár 24 órára is (Telekomnál konkrétan tudok ilyen alkalmi, eseti csomagról), akkor teljesen aránytalan és egyben indokolatlan is lenne.

Reális, kivitelezhető, XXI.századi megoldás:

Fizess elő a lehető legkisebb csomagra, és max. nem használod azt sem ki.

2022. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!