Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy méri mostanság "T"...

Gyerök kérdése:

Hogy méri mostanság "T" Nagytestvér az internet mennyiségét, ha fele annyi nyomkodással, kétszer olyan gyorsan elfogy a netem? Pláne ha 2 megára még le is korlátozom a lassabb előtöltés miatt.

Figyelt kérdés
Ahogy Nagyapám mondaná : Érdekös....

2015. jún. 4. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, mire kattintgatsz. De bármilyen platformra lehet letölteni adatforgalom-számlálót, amivel ha nem is hajszálpontosan, de jó közelítéssel láthatod, mennyit fogyasztottál.
2015. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 éve igen sok olyan dologra kattintottam ami el vihette volna a nagyját, pl sok YouTube, vagy filmek... Mini router osztja a telefonnak és laptopnak a netet, és így nem lehet mérni megközelítőleg se. De másik példa a másik "T" Testvér a telefonon. 4 évig az 500Mega abszolút elég volt mindenre, most az új csomag 1.2 giga semmire. A változást érzem, es gondolom más is, nem az okot keresem. De köszi a hozzászólást. ✌️
2015. jún. 4. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarsz rájönni az okára, akkor csak háborogj magadban, meg fogd másokra a dolgot, ez a legegyszerűbb nyilván.

Amúgy mennyi időbe telne a laptopra meg a telefonra rakni egy adatforgalom-számlálót?

2015. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen igazad van. Ez a gyógyszer rá. De egy megszokott dolog csomagváltás után, vagy január 1-el hirtelen csak megváltozik, az nem háborgás. Eddig se figyeltem, mert nem kellett soha, most meg kényszerből tartsam kordába? Finom lenne...
2015. jún. 5. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!