Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube fiókom nem engedélye...

A Youtube fiókom nem engedélyezi a pénz szerzés lehetőséget. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy van egy gamer csatornám.

Viszont ahhoz , hogy csatornád legyen gmail fiókot kell létrehoznod. Szal csináltam gmail-t , és aztán a Youtube csatornát. De ez a f asz a gmail fiókomat is csatornátak tituálja. És amikor rá megyek a pénz szerzésre , azt irja, hogy " duplikált fióknál erre nincs lehetőség.


A képen látható a probléma.


[link]


[link]


[link]


2015. jún. 10. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

[link]


nézz körbe itt



"Viszont ahhoz , hogy csatornád legyen gmail fiókot kell létrehoznod. Szal csináltam gmail-t , és aztán a Youtube csatornát. "


hát ő... én úgy tudom hogy csinálsz egy emailt, akkor mindent kapsz (google drive, youtube, google+, és a többi google szolgáltatáshoz tudod használni)

2015. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
És mi az amit nem értesz ? Fehéren -feketén le van írva a szitu.
2015. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jajj már értem. Amikor csinálod a gmailt , névnek azt kell adnod amit a youtube csatornádra szeretnél... Ilyen fa szságot bas z dmeg. Azt hittem , mint minden más fióknál meg adod a neved... Lófaszt. Onnantól az lesz a neved. De jó... most törölhetek le megint mindent, és csinálhatok még egy fiókot. Pedig ez már a 3. Mind1, azért köszönöm a gyors válaszokat !
2015. jún. 10. 17:08
 4/18 anonim ***** válasza:
Miért törölsz le mindent. Változtasd meg a nevet, oszt hali.
2015. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Most ez egy burkolt csatornareklámozás lenne? :D
2015. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

xd nem , nem az.


Az a gond, hogy amikor létrehozol egy gmailt akkor kapsz youtube ot. viszont en letrehoztam egy csatornat azon belul es itt a problem. Mert ez mar 2 fiok. Es 2 fioknal nem engedelyezett a penz szerzes. Megis itt hogy segitene a nev valtoztatas ?

2015. jún. 10. 17:23
 7/18 anonim ***** válasza:
Te beszéltél a névváltásról.
2015. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ahhj. Most nagyon ossze vagyok zavarodva.

Nem értem ezt a ki bszott rendszert. Pedig én animátor , programozó vagyok. Szal nekem nem akadály a számitaógiip :D

Figyi. Most meg csináltam egy ujabb gmailt. MOST CSAK 1 VAN. Rá megyek a youtube ra. És ott azt irja, hogy " Ahhoz hogy videókat tölthess fel, létre kell hoznod egy csatornát. " MI A F A SZ ?? De ha létrehozom azt a csatornát, akkor már nem engedi a lóvé szerzést ez a gyökér arcú. Valaki irja már le TÖVIRŐL HEGYIRE hogy hogyan kell létrehozni egy olyan youtbe csatornát ahol a te tetszőleges neved van, és amivel pénzt keresel.

2015. jún. 10. 17:38
 9/18 A kérdező kommentje:
2015. jún. 10. 17:41
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ott kavarodik össze a dolog, hogy ha a gmail-be bejelnetkezel, akkor a youtube még egy másik, kotábban hozzáadott fiókkal be lehet jelentkezve.

Egyszer már én is megjártam így.

Töröld a böngészési előzményeket, és kezd tiszta lappal a bejelentkezést !! Szerintem.

2015. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!