Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez vírus lehet?

Ez vírus lehet?

Figyelt kérdés
Mozilla használatakor folyamatosan felugró ablakok reklámok új ablakok nyílnak meg szinte lehetetlen böngészni.Eddig ezt nem csinálta adblock fel volt eddig is telepítve de alapjáraton 3 szűrővel és semmi baj nem volt ma reggel kezdte el avastal lefuttattam teljeskörű vírusirtást ée rendszerindítás előtti vizsgálatot is talált pár fertőzött fájlt azokat töröltem ezután is csinálta. Csak mozillán is lefuttattam de nem talált semmit adblockon beállítottam az összes szűrőt ami van és úgy néz ki most megszűnt. A kérdésem az lenne, hogy attól függetlenül hogy blokkolja ezeket az ablakokat lehet e vírus?

2015. jún. 13. 07:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Na mégsem szűnt meg csak csökkent.
2015. jún. 13. 08:00
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg nem-e épült be vmi a böngésződbe pluginként, aztán, hogy nincs-e fura ismeretlen program a gépen (vezérlőpult -> programok telepítése és törlése). Ezután egy malware ölőt (pl.: malwarebytest (elég az ingyenes)) futtass le.
2015. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 belapus ***** válasza:

Szerencsés esetben ez csak egy reklámprogram.Ha föltelepült, a blokkoló nem használ.

Uninstall, majd használd az említett Malwarebytes programot, valamint az AdwCleanert.

2015. jún. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megoldódott. Kiterjesztésekbe települt valami.
2015. jún. 13. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!