Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom elérni hogy se...

Hogy tudom elérni hogy se messengeren, se facebookon ne lehessen látni hogy be vagyok/voltam jelentkezve?

Figyelt kérdés

Ha beállítani nem is lehet,le lehet tölteni ehhez valamit?

Mert ha facebookon kikapcsolom a chatet akkormessengeren ugyanúgy látszik hogy hogy mondjuk 10 perce volt aktív vagy ilyesmi.Nem lehetne úgy beállítani hogy semmit ne írjon ki?


2015. jún. 16. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ki van kapcsolva akkor mások számára nem látszik. Azért írja a 10 percet mert akkor kapcsoltad ki..
2015. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 napja ki van kapcsolva a chat,de tesóm telefonján néztem hogy mindig kiírja hogy mikor voltam fent.
2015. jún. 17. 00:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Most direkt kipróbáltam én is. Két böngésző, két fiók. Az egyiken teljesen kivan kapcsolva a chat a másikon pedig be van. Amikor kikapcsoltam onnantól kezdve offline...

Megnéztem a barátnőm telefonjáról is és onnan se látszik.

2015. jún. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor még megnézem :l
2015. jún. 17. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!