Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Majdnem minden negyedik...

Majdnem minden negyedik kattintásomnál (mindegy, hogy hol és hová) folyton reklámok jönnek be. Hogyan tudnám megszüntetni?

Figyelt kérdés

Többnyire külön ablakban jön be,de valamikor villogó feliratok formájában jelennek meg.(Folyton nyerek valamit,vagy üzenetem érkezett...)

Csináltam vírusirtást,de nem használt.

Az elmúlt napokban nem telepítettem semmit,és csak pár napja van ez.Van AdBlockom,de ezeket nem tiltja le.

Mit tehetnék?



#egyfolytában-reklám
2015. jún. 18. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Malwarebytes letölt, telepít, futtat. (a telepítés végén a pipát vedd ki a pro verzió kipróbálása elől)

Hitman Pro próbaverzió letölt, futtat!

G.

2015. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megtettem,de ugyanúgy megvan :/
2015. jún. 18. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mindkettőt lefuttattad és törölték az általuk észlelt szemetet, de még mindig szar a cucc, akkor mutasd meg egy hozzáértőnek, én innen segíteni már nem igazán tudok.

G.

2015. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Töltsd le az Adblock Plus-t. Ingyen van, és nagyon jól működik. Csak keresd meg azt a fajtát, ami a böngésződhöz van. :)
2015. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ibra1536 válasza:

Vezérlőpult -> Programok telepitése és törlése

Nézd át, aminek olyan neve van ami fura, pl Salepluss vagy omhfgz és hasonlókat törölheted.

2015. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már sikerült,egy települt bővítmény okozta :)
2015. jún. 25. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!