Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az volna a kérdésem hogy,...

Az volna a kérdésem hogy, Wifi-s lett a netünk és meg kéne valahogy erősíteni a jelet, ezt hogyan tudnám kivitelezni?

Figyelt kérdés
Az én szobámat 3 fal választja el a routertől, kb 8 méternyire és nem megoldható az arréb helyezése. Próbáltam a sörösdoboz antennát, de nem igazán vált be, konkrétan nem használ.. Ami azért is lehetséges mert 2 antenna van a routeren. És nem szeretnék rá sokat költeni, ha nem muszáj.. Valami sufni tuningos megoldás érdekelne, előre is köszi!

2015. jún. 25. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A router legyen minél magasabbra. Wifi analizer segítségével nézd meg, hogy a wifi jele nem e ütközik valamivel. Az antenna jelét a lehető legkevesebb dolog árnyékolja.

Sajnos a sufni megoldás nem sokat segít, új és erősebb antenna kell rá.

2015. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Konzervdobozból elvileg lehet csinálni (nem próbáltam) de az ugye csak számítógépen használható, és kell hozzá egy wifi kártya (külső antennás)
2015. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 |Orfeusz| ***** válasza:
cantenna a neve, sok útmutató van a neten
2015. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A router így is fejmagasságban van :D megpróbálkozok még az alufóliás megoldással, de sok reményt nem fűzök hozzá.. Valószínűleg veszek egy erősebb antennát. Köszi a válaszokat!
2015. jún. 25. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!