Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, a jobb oladli...

Facebookon, a jobb oladli chat sáv elején ugye megjelennek azok az emberek akikkel sokat beszélek. Viszont van pár olyan ember aki ott van de nem is beszéltem velük. Miért vannak ott?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi, mert érdekel:)

2015. júl. 9. 23:38
 1/4 anonim válasza:

Szerinted miért vannak ott ?

Valószínűleg azért mert az ismerőseid !!! :o


:D Anyukám szokott ilyen értelmetlen kérdéseket feltenni, amivel néha az őrületbe kerget !!! :)

2015. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a FB nem csak azokat listázza, akikkel sokat beszélsz.
2015. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Köszi:)

#2: De ott nekem olyat is kiadott, akivel még nem beszéltem.

~amúgy 3 ilyen rész van: van az, ahol azokat listázza akikkel sokat beszélek(ide tesz nekem olyanokat akikkel még nem beszéltem), van az, ahol a csoportok vannak és ahol azok az emberek akikkel alig beszéltem vagy egyáltalán nem beszéltem.

2015. júl. 12. 01:20
 4/4 anonim válasza:
Ahogy észrevettem, nekem is azok vannak elöl, akikkel a legtöbbet beszélek, utána azok vannak sorban, akik utoljára lettek az ismerőseim (ugyanabban a sorrendben). Gondolom a fb azt feltételezi, hogy velük is fogok beszélni, mivel újak. :)
2015. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!