Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok multiplayer...

Miért nem tudok multiplayer játékokhoz csatlakozni? Ha valamilyen szerverhez próbálok csatlakozni (pl cod2) akkor nem enged be, csak vár a csatlakozásra.

Figyelt kérdés

Amióta csak megvan ez a router+modem(már vagy 5 éve legalább) gyakran fennáll ez a probléma,valami hülyén van beállítva vagy nem tudom.Időnként valamiért engedett,főleg mikor a router beállításaiban külső tanácsra kipipáltam a DMZ-t,viszont már nincs is ilyen lehetőség,fogalmam sincs miért.


Lehet ki kéne már cserélni,de nincs rá pénz,meg igazából újkorában is megvolt ez a gond,tehát inkább a beállításokkal lehet gond.


Elvileg port átirányítás is gond lehet,de akárhol olvastam,az sehol nem oldotta meg a gondot.


2015. júl. 23. 20:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!