Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google chrome-om nem működik...

A google chrome-om nem működik. Miért? Másnak van/volt már hasonló hibája? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Ma reggel óta nem működik a Chrome-om és eléggé zavar. Megnyitom, de nem történik semmi, nem hozza be a kezdőoldalt, ha könyvjelzőre kattintok vagy beírok egy honlapot akkor se hoz be semmit. Tudtommal nem állítottam el semmit, legalábbis nem emlékszek rá.

Légyszíves csak hasznos válaszokat írjatok, nincs kedvem a "Használj FF-ot vagy Operát..." kezdetű kommentekhez. Hagy döntsem el én milyen böngészőt szeretnék használni.

Előre köszönöm, ha valaki válaszol.


2010. márc. 6. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
uninstall - újratelepítés
2010. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Töröld le mindenhonnan és töltsd le innen a legújabbat. Ez már szupermodern. (500 kiegészítő, témák, beépített forditóprogram, Adblock Plus stb.). Az 5.0.-át válaszd. [link]
2010. márc. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A gépeden milyen böngésző van még? Azokkal fel tudsz menni a netre?
2010. márc. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Megvolt az uninstall teljesen 100%osan... semmi... annyi a változás h most egyfolytában kiírja h a Chrome leállt és újraindul:S pedig már lassan 4 hónapja használtam és csak néhány apró hiba jelentkezett:S kénytelen vagyok visszatérni a FFra. köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 7. 10:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha mégis sikerülne elinditanoid a Chrome-t, akkor minden kilépésnél töröld az előzményeket, hajlamos begyűjteni a netes szemetet (.temp fájlok). Ha az újat telepitenéd, akkor töltsd le bele a reklámblokkolót (Adblock Plus).
2010. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Hello!

Sikerült-e megoldást találnotok? Nekem is ez a problémám. Uninstall nem segít, víruskereső semmit nem talál, a többi böngésző működik rendesen. Mi lehet a gond?

Előre is kösz a segítséget!

2010. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult/Programok telepitése, törlése. Nem Windows: tedd be a pipát mind a két (vagy három) böngészőhöz. Nálam mind a három működik, alapértelmezett a Firefox. Nézd meg a tűzfalat: engedélyezted a Chrome-nak a kommunikációt? Nem Windows tűzfalnál be kell állitani.
2010. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Köszönöm a segítőszándékod! Sajnos nem sikerült helyreállítanom. A windows tűzfalban engedélyezve van. Próbáltam teljesen kikapcsolni, de az sem segített.

A válszaod elejét nem egészen értettem. Hol kellene pipázni mindhárom böngészőt? (Windows 7-et használok)

Más ötlet?

Már majdnem egy éve, hogy gond nélkül működött mindhárom böngészőm, de tegnap a Chrome egyszerűen leállt. Azóta nem tudok vele mit kezdeni.

2010. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Windows 7-ben is biztosan van Vezérlőpult, ott nézd meg, Programok telepitése, törlése ablak. Ha sehogy sem megy, inditsd újra a gépet és amíg fekete a monitor, nyomd le az F8-at. Ez az MS-DOS, itt válaszd a Csökkentett módot (ez a javító mód). Furcsa lesz a monitoron a kép, de ezzel ne törődj, próbáld meg így törölni a Chrome-t. És futtasd le a virusírtódat. És ha újra felteszed a Chrome-t, akkor innen töltsd le: www.letoltes.prim.hu
2010. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Hát sajnos ez sem jött be. Végigcsináltam mindent pontosan úgy ahogy azt írtad (hozzáteszem már nem először, nekem is ez volt az első ötletem). Leszedés simán megy, AVG semmit nem talál, új chrome letöltés + telepítés is o.k. Mégesem működik!!! Semmi sem működik inditás után... Más ötlet? Kezd már nagyon idegesíteni!!!

Mindenesetre köszönöm az eddigi segítséget!

2010. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!