Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki akarom jelenteni a netet,...

Ki akarom jelenteni a netet, hűségidő már nincs 1 éve. Hogy mondjam el a szolgáltatónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Csak a baj van a jelenlegi netemmel. Már 2 hónapja hetente telefonálok, hogy nincs net, vagy nagyon lassú (0,2mbps) erre mindig az a válasz, hogy megnézik. Persze soha semmi változás. Ha csinálnak is valamit, jó lesz 2 napig aztán megint nincs. Már fel se veszik ha hívok... Csak ha 4-5x is felhívom őket. Akkor is bunkók velem. Szavamba vágnak, leteszik, stb... Nem a semmiért akarok fizetni. Mobilnetet kell használnom, mert a messenger se megy, gyakorira se tudok kérdést kiírni. Nem az én eszközeimmel van a baj, mert havernál mint a telefonom, mint a laptopomon jó a net. Már szó szerint szégyenlek telefonálni, ők meg nem szégyenlik magukat.


Kinéztem egy másik szolgáltatót. Az adójuk 800 méterre van, rálátni az ablakból is. Szeretnék minél kevesebb ideig net nélkül lenni. Hogy oldható meg, hogy minél hamarabb válthassak? Lehet hülyeség volt július végéig várni, de most telt be a pohár.


Még elkezdték nekem magyarázni, hogy letöltés a feltöltő lassú netje miatt rossz, meg ilyenek, de informatikai suliba járok, és tudom jól, hogy hogy működik ez. 2000+ seedernél szerintem nem 20kB/s a letöltés... Pláne nem 5 megabites nettel... Mondták, hogy a routerem a hibás, kábellel ugyanez... De még a routert is elvittem haverhoz, érdekes, ott jött vele a 20megabit... Gond nélkül...


Ha meg mondom, hogy már próbáltam, akkor nem hisznek. Szóval ezért döntöttem, hogy váltok.


Ötletek? Esetleg, telefonon mondjuk el nekik, hogy viszlát, vagy személyesen? Bár nem érzem úgy, hogy ezért bemenjek a városba...


F/16



2015. júl. 31. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Na figyelj. Fizetsz a netért, ugye? Na ná. Te vagy előnyben mert aki fizet, az parancsol. Hívd fel, mutatkozz be, mond meg simán, hogy nem vagy megelégedve és nincs többé szükséged a szolgáltatásra. Ekkor persze jönnek kerülő dumával de te csak maradj határozott, bármit mond te légy kitartó. Ha nincs hűségnyilatkozat akkor bármikor felmondhatod.

Nyugi. Közöld velük bátran.

2015. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dj.N4tk0 ***** válasza:
Ezt ne úgy képzeld el,mint mikor a barátnőddel szíktasz. :D
2015. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Felhívtam, és mondták, hogy megértik, mert nem tudják itt biítosítani azt a sebességet stb... Mondták, hogy maradhat fent a cucc, amíg nem beszélek másik szolgáltatóval, és csak hívja, ha majd jön a másik, akkor előtte majd jön és ezt leszereljük. Ma pétek, szerintem még el is megyek ahhoz a szolgáltatóhoz személyesen, mert itt an szomszéd településen a székhelyük. Beszélek velük, van is ott ismerősöm. Remélem jövő héten meg lehet oldani.

2015. júl. 31. 10:54
 4/4 Dj.N4tk0 ***** válasza:
Sok sikert. :)
2015. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!