Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szóltok az iwiw és a...

Mit szóltok az iwiw és a facebook közötti hasonlósághoz? Van valami összefüggés?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

szerintem nem hasonlít...

de ha mégis, akkor az iWiW koppint a Facebooktól... szerintem nem kell elmagyarázni, miért :)

mellesleg akárhogy is néz ki az iWiW, soha a nyomba se ér a Facebooknak ;)

2010. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudtommal azonban az iwiw a régebbi portál! ;-)
2010. márc. 8. 19:32
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor nagyon rosszul tudod... mindenesetre a design az totál facebook, az iwiw koppintja - elég gázul - hagyjuk meg
2010. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

iwiw koppint. sőt mindenki koppint, a facebookról főleg. ahol melózom, ott egy portal-t csinálunk, a vezető fejlesztő srác folyamatosan lenyúl dolgokat facebookról ötletben:)


jah amúgy myvip is koppintott róla.

2010. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor az se igaz, hogy az iwiw a régebbi portál? :-(
2010. márc. 8. 19:59
 6/18 anonim ***** válasza:
hát nem igazán! Max te hamarabb felfedezted
2010. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hát nmtom mikor jött létre a facebook, az tuti ,hogy itthon előbb volt iwiw mint facebook. de ha az iwiw régebbi is, akkor is egy órmotlan szar. nem erre lett kitalálva. iszonyat fos egy oldal.
2010. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nah azt akartam mondani ,hogy ha a facebobk később is lett, attól még az ötletei sajátok és nem ő koppintotta le az iwiw-et.
2010. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szerintem mindkét oldal jó. Ne szidjátok! Én mindkettőn rajta vagyok. :-)
2010. márc. 8. 20:10
 10/18 anonim ***** válasza:

én sem tudom, melyik a régebbi, de szerintem is a Facebook.

de én speciel nem erre gondoltam az 'egyértelművel', hanem arra, hogy a Facebook egy nemzetközileg használt közösségi portál, az iWiW meg... nem az :D szóval nem valószínű, hogy egy ekkora oldal majd pont a kis magyar iWiW-et fogja másolni :)

első voltam

2010. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!