Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell használni a letöltés...

Hogy kell használni a letöltésvezérlőket?

Figyelt kérdés
A data-ról szeretnék filme(ke)t letölteni, de nagyon lassan tölt és egyszerre csak egy part-ot. Azt meg lehet csinálni, hogy az URL-eket bemásolom a programba és az letölti nekem szépen sorba? Valahogy egyiknél sem sikerült nekem (Flashget, Dataget). Volt olyan, hogy elkezdte, de csak egy pár kb-ot töltött le és azt írta ki, hogy kész van. Hogy állítsam be? Milyen programot használjak??
2015. aug. 14. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A jdownloader2-t használd. Több fájlt egyszerre nagy sebességgel csak data.hu prémium előfizetéssel tudsz letölteni.
2015. aug. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam. Az egyiknek baja volt a Framework keretrendszerrel is. Még ezekhez a programokhoz is kell a Prémium??
2015. aug. 15. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!